Areszt dla małżeńskiej pary

Policjanci z Kołobrzegu zatrzymali małżeństwo, któremu przedstawiono zarzuty rozboju. Łupem sprawców padł telefon komórkowy, oraz pieniądze które napastnicy przy użyciu siły fizycznej zabrali pokrzywdzonym. Za tego typu czyn grozi do 12 lat więzienia.

Pokrzywdzeni w tej sprawie mieszkańcy Kołobrzegu, powiadomili policjantów o zdarzeniu w połowie miesiąca maja. Z relacji pierwszego wynikało , że małżeństwo napastników zaatakowało go przy ul. Jedności Narodowej, gdzie został przytrzymywany i podduszony, by następnie ukraść jego telefon komórkowy warty 50 zł.

Ta sama para dzień później zaatakowała w mieszkaniu przy ul. Wylotowej, gdzie po kilku uderzeniach w głowę i przytrzymywaniu doprowadzili do bezbronności mieszkańca Kołobrzegu .Z mieszkania pokrzywdzonego zabrali pieniądze w kwocie 800 zł.

W wyniku pracy operacyjnej kryminalni wytypowali, a następnie zatrzymali sprawców przestępstwa, którymi okazali się przybywająca bez zameldowania na terenie miasta młoda para małżeńska. Oboje usłyszeli zarzuty rozboju, za co grozi do 12 lat więzienia.

Wobec pary zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments