Aplikacja Hello City dostępna w gminie Ustronie Morskie

Aplikacja mobilna Hello City to odpowiedź na wyzwania związane z cyfrowym rozwojem polskich miast i koniecznością polepszenia komunikacji między ich mieszkańcami a administracją.

 

 

Już teraz korzystać mogą z niej wszyscy mieszkańcy gminy Ustronie Morskie. Dzięki Hello City mieszkańcy naszej gminy będą na bieżąco informowani o aktualnych wydarzeniach, podejmowanych przez samorząd działaniach czy zbliżających się zagrożeniach.

Jednym z głównych założeń Hello City jest stworzenie jednej aplikacji dla wszystkich jednostek samorządowych, która będzie jednocześnie pierwszym, ogólnopolskim systemem zarządzania informacją, który usprawni i ujednolici sposób komunikacji gmin z mieszkańcami, a także rozszerzy przepływ informacji między społecznościami miejskimi.

Aplikacja Hello City realizuje te zadania dzięki modułom spełniającym funkcję: informacyjną; komunikacyjną; bezpieczeństwa, turystyczną oraz IoT – monitorowania jakości powietrza. Zaprojektowane rozwiązanie to innowacyjne spojrzenie i nowe podejście do sposobu zarządzania informacją miejską i życiem mieszkańców, ich bezpieczeństwem, rozwojem i czasem.

Jesteś mieszkańcem Ustronia Morskiego i chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacji z życia miasta, a dodatkowo otrzymywać alerty i powiadomienia o ewentualnych zagrożeniach oraz świadomie zadbać o swoje zdrowie i klimat?

Zachęcamy do zainstalowania bezpłatnej aplikacji Hello City i wspólnego działania na rzecz rozwoju gminy.

Więcej informacji o aplikacji dostępnych na stronie www.hellocity.pl

 

 

Foto.: Archiwum

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments