5 PKO Bieg Charytatywny z Biegam Bo Lubię

W dniu 26 września 2019 (czwartek) o godzinie 18:00 na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Śliwińskiego w Kołobrzegu odbędzie się lokalny 5 PKO Bieg Charytatywny z Biegam Bo Lubię. To bieg wyjątkowy, bowiem nie będzie liczyło się miejsce które zajmiesz, ale liczba okrążeń które pokonasz.

Twoja aktywność zostanie przeliczona na złotówki, a uzyskaną w ten sposób kwotę Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże na wsparcie edukacji pozaszkolnej w dziecięcych placówkach. Tak więc każdy z nas może poprzez pokonanie przynajmniej jednego okrążenia może zostać darczyńcą.

Na 26 września 2019 szykujcie 5-cio osobowe drużyny!!! (jeśli nie masz drużyny – nic straconego na miejscu na pewno uda się skompletować drużynę).Będziemy biegać sztafety. Do przebiegnięcia mamy w ciągu jednej godziny jak największą ilość okrążeń stadionu. Start w biegu jest całkowicie darmowy.

Dla każdego uczestnika przewidziany jest drobny poczęstunek, napoje regeneracyjne zaś dla trzech najlepszych sztafet medale i nagrody rzeczowe.

Zapisy na stronie Facebook Biegam Bo Lubię Kołobrzeg, lub bezpośrednio przed startem. Jak to bywa przy biegach drużynowych i sztafetach zapowiada się mega rywalizacja, ale i jednocześnie extra zabawa. Zaproście znajomych, rodzinę, sąsiadów do udziału lub dopingu.

Program zawodów:

  • 17:20 – zbiórka i rejestracja drużyn
  • 17:45 – wspólna rozgrzewka przed biegiem
  • 18:00 – start biegu
  • 19:00 – koniec biegu
  • 19:10 – zakończenie imprezy (wręczenie medali dla najlepszych drużyn)

Szczegółowe informacje:
Krzysztof Biedrzycki tel. 503 689 113
Łukasz Sobczyk tel. 692 443 385

 

Fot. UM Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments