4 osoby zatrzymane za posiadanie marihuany. Grozą im 3 lata więzienia!

W wyniku działań policjantów i funkcjonariuszy Straży Granicznej, tylko w miniony weekend zatrzymano cztery osoby podejrzane o nielegalne posiadanie narkotyków. Mężczyznom za posiadanie nielegalnych środków grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Wolne wakacyjne dni to dla jednych odpoczynek i zabawa, a dla innych okres wytężonej pracy. Dotyczy to szczególnie policjantów, którzy dbają o bezpieczeństwo mieszkańców i turystów. Ich wysiłki koncentrują się również na eliminowaniu z obrotu środków odurzających i zapobieganiu narkomanii.

W sobotę i niedziele patrole policjantów wydziału prewencji kołobrzeskiej komendy, policjantów szczecińskich oddziałów prewencji udzielający wsparcia na okres letni i funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali w sumie czterech mężczyzn podejrzanych o nielegalne posiadanie narkotyków. Każda z zatrzymanych osób posiadała przy sobie susz roślinny w postaci marihuany.

Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za przestępstwo posiadania nielegalnych środków odurzających grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Źródło: KPP Kołobrzeg

Fot. Archiwum

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments