3 punkty z GSS-em Grodzisk Wielkopolski

Pierwsza połowa to kontrola gry w naszym wykonaniu. Mimo dobrych sytuacji zabrakło jednak efektów w postaci bramek.

 

Pod nieobecność kontuzjowanej Kingi Kosakowskiej szansę rozpoczęcia meczu od 1. minuty otrzymała po raz pierwszy Ania Szczepańska i mimo małego stresiku to właśnie Ania wypracowała sobie w pierwszej połowie dwie najlepsze sytuacje – pierwszy strzał lekko trąciła obrończyni GSS-u, wybijając na rzut rożny, a przy drugim dobrą interwencję zaliczyła rówieśniczka Ani, stojąca między słupkami Emilia Janeda.

Sporo wiatru robiła grająca dziś na skrzydle Agnieszka Fecycz, było kilka mocnych strzałów z dystansu w wykonaniu Igi Chmielewskiej i Marty Krakowskiej, ale nic nie chciało wpaść. Zawodniczki GSS-u w tej części starały się kontrować, jednak nie zostały dopuszczone do naszego pola karnego.

Druga połowa przywitała nas mocnym deszczem i paradoksalnie pierwsze skorzystały na tym przeciwniczki – szybko rozegrany rzut wolny, naszej organizującej się właśnie obronie zabrakło centymetrów, żeby przeciąć prostopadłą piłkę i sam na sam z Klaudią znalazła się Sylwia Marek.

My chyba jednak lubimy gonić wynik, bo reszta spotkania to jeszcze większe zaangażowanie w ofensywie i wreszcie konkrety – strzelanie rozpoczęła Natalia Fidos, mokra piłka zaskoczyła niedoświadczoną bramkarkę z Grodziska i mieliśmy wyrównanie.

Drugie trafienie poszło na konto Agnieszki Fecycz, po tym jak Iga Chmielewska zgarnęła z boku pola karnego piłkę wybitą przez obronę po rzucie rożnym, nawinęła dobiegającą do niej obrończynię i wystawiła Agnieszce na pustaka. Chwilę później Natalia dołożyła swoją drugą bramkę i było praktycznie po meczu.

Pod koniec spotkania, po wejściu Gosi Kowalczuk, wyżej zaczęła ustawiać się Marcelina Biskupska i już po chwili miała na koncie asystę, a bramką po jej podaniu dobiła zespół z Grodziska Patrycja Falborska.

AP Kotwica Kołobrzeg vs GSS Grodzisk Wielkopolski 4:1

Bramki:

55′ 0-1 Marek
64′ 1-1 Fidos
70′ 2-1 Fecycz
73′ 3-1 Fidos
87′ 4-1 Falborska
Skład: Zaklika, Biskupska, Wziątek, Szczygielska, Włodarczyk, Szczepańska, Tabaczyk, Krakowska, Chmielewska, Fecycz, Fidos.

Zmiany:

57′ Tabaczyk -> Janik
72′ Szczepańska -> Falborska
76′ Fecycz -> Kowalczuk

Niewykorzystane rezerwowe:

Możdżonek,
Plata

 

Źródło.: UM Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating


Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments